Services

Millega me päriselt tegeleme.

Vaata lähemalt

Kontsertvideod

Lihtsatest esinemisvideotest keerukate multikaameraga üles võetud kontsertisalvestusteni. Salvestame ning toome Teieni meeldejäva filmi vastavalt püstitatud eesmärgile.

Loe edasi

Fotod

Tuleme pildistame Teie esinemist, teeme reklaam- ja promopilte kultuurisündmustest ning midagi Facebooki riputamiseks. Teie soovitud asukohas või meie partneri fotostuudios.

Loe edasi

Kaameraoperaatori rent

Kui meie säravaid kaadreid tootev operaator või mitu on just see, mida oma klippide üles võtmiseks vajad, oled õiges kohas. Kirjuta oma projektist ning lepime detailides kokku.

Loe edasi

Video ja heli montaaž

Teeme Teie käes olevast portust video- ja heliklippidest vaatamise-kuulamise väärse ristmeediateose või viime koos läbi mõne laiale publikule suunatud projekti. Teie otsustada!

Loe edasi

Graafiline disain

Muusika- ja kultuuriürituste bränding, kujundus ristmeedia platvormidele, sh sotsiaalmeedia. Teeme ka väiksemaid üksiktellimusi. Loome midagi unikaalset, mis kestab publiku mälus.

Loe edasi

Veebidisain- ja arendus

Meeldejääv koduleht bändile, kontsertile või millegile muule. E-poodide ja piletimüügi süsteemide integratsioon. Teeme Teid veebis nähtavaks ning kuuldavaks - lihtsalt ja selgelt.

Loe edasi

Sotsiaalmeedia kampaaniad

Planeerime ning viime läbi sotsiaalmeedia kampaaniaid, nii lühiajaliste projektidena kui ka osadena pikemast strateegiast.

Loe edasi

Konsultatsioon

Kas midagi, mis kuulub meie reperutaari, valmistab muret? Arutame üheskoos ning püüame leida Teile parima vastuse.

Loe edasi